Podpora online Odpovědi na všechny vaše otázky
FAQ
Kategorie Nejčastější otázky
Kategorie
Nejčastější otázky
Zpět

Ve kterých službách se můj profil zobrazuje?

Váš profil vytvořený na stránkách Meetic se zobrazuje uživatelům zaregistrovaným na Meetic a místních variantách služby určených lidem ve věku 50 a více let (tedy pod značkami Ourtime, DisonsDemain nebo Zweisam v závislosti na konkrétní zemi). To například umožňuje uživatelům, kteří žijí poblíž hranic, aby poznali jiného uživatele či uživatelku v sousední zemi přes místní pobočku stejné služby.

Abychom maximalizovali vaše šance na seznámení, pokud jste k tomu udělili souhlas, zobrazuje se váš profil, který jste si vytvořili na Meetic, také lidem ve věku 50 a více let, kteří se zaregistrovali v některé ze seznamovacích služeb, které zde souhrnně označujeme názvem „Our European dating brands“. Tyto služby jsou z funkčního hlediska stejné a využívají tutéž centrální platformu s hostingem ve Francii.

Pokud tomu tak je, ale vy nechcete, aby se váš profil zobrazoval všem lidem ve věku 50 a více let zaregistrovaným na těchto ostatních stránkách, stačí, když ponecháte prázdné odpovídající políčko v sekci „Můj účet“: „Maximalizujte své šance na seznámení. Nastavte viditelnost svého profilu členům, kteří využívají našich služeb pro padesátníky.“ Vezměte prosím na vědomí, že se vám budou zobrazovat i profily lidí ve věku 50 a více let, kteří jsou zaregistrovaní v těchto službách, pokud to nastavení jejich vlastního účtu umožňuje.

Odpovídají tyto informace vašemu dotazu?
Ano Ne
Děkujeme, že jste navštívili Online podporu. Ať si naše stránky užijete!

Pokud chcete dostat odpověď na svoji otázku, obraťte se prosím na Zákaznickou podporu.