Online pomoc Všetky odpovede na vaše otázky
FAQ
Kategórie Obľúbené témy
Kategórie
Obľúbené témy
Späť

Jak mohu na stránkách zajistit svou bezpečnost?

Převážná většina nezadaných na Meetic jsou lidé, kteří se chtějí bavit, zatímco hledají toho pravého. Jako v každém online prostředí se však vyplatí zůstat v bezpečí.

V naší sekci Bezpečnostní tipy najdete mnoho informací a rad, ale zde je několik základních pravidel:

  • Na svém profilu neuvádějte informace, podle kterých by vás bylo možné snadno identifikovat v reálném životě, a při komunikaci s ostatními uživateli je nesdělujte příliš rychle.
  • Při poznávání nového protějšku udržujte konverzaci na této platformě. Uživatelé se špatnými úmysly se často snaží přesunout konverzaci do textových zpráv, aplikací, e-mailu nebo telefonu.
  • Nepřistupujte na osobní schůzku, dokud na ni nebudete připraveni, a ujistěte se, že vaše první rande proběhne na veřejném místě. Pokud potkáte někoho, kdo vás zaujal, postupujte svým vlastním tempem.
  • Nikdy na sebe nenechte tlačit, abyste udělali nebo prozradili něco, co je vám nepříjemné.
  • Vždy mějte na paměti, že osoba, se kterou se seznámíte online, nemusí být tím, za koho se vydává.
  • Na platformě ani nikde jinde nikdy nesdělujte žádné osobní identifikační údaje ani čísla karet.

Náš moderátorský tým je připraven zasáhnout po nahlášení, pokud vám cokoli, co někdo řekne nebo udělá, bude nepříjemné, a v případě potřeby má pravomoc kohokoli trvale odstranit z Meetic. Jednají zcela důvěrně, takže vše, co nahlásíte, zůstane jen mezi vámi a jimi.

Moderátory můžete kontaktovat kliknutím na tlačítko se třemi tečkami () a poté na Nahlásit tuto osobu na libovolném profilu nebo v okně zpráv.

➔ Ale nezapomeňte – špatných zkušeností je na Meetic málo – Jsme tu, abychom vás podpořili a doufáme, že si užijete spoustu zábavy při hledání toho správného člověka!

Odpovedajú tieto informácie na vašu otázku?
Áno Nie
Ďakujeme, že ste navštívili stránku online Pomoci. Príjemné prehliadanie!

Pokud si přesto přejete kontaktovat zákaznický servis, klikněte níže.