Online pomoc Všetky odpovede na vaše otázky
FAQ
Kategórie Obľúbené témy
Kategórie
Obľúbené témy
Späť

Kde budou moci lidé vidět můj profil?

Váš profil vytvořený na Meetic je viditelný uživatelům registrovaným na Meetic a jeho místních variantách provozovaných pod různými značkami uvedenými zde pod názvem ‚Naše evropské seznamovací značky‘.

Díky tomu se mohou uživatelé žijící v blízkosti hranic země setkat s uživateli místní varianty služby v sousední zemi. Tyto služby jsou z pohledu funkcí totožné a využívají stejnou centralizovanou platformu umístěnou ve Francii. Jedna z těchto služeb, Ourtime (a její místní varianty DisonsDemain a Zweisam), je určena speciálně pro osoby starší 50 let.

Váš profil se tedy na těchto službách zobrazí, pouze pokud je vám samotným 50 nebo víc let a pokud jste s tím při registraci souhlasili. Pokud tomu tak je, ale už si nepřejete, aby se váš profil zobrazoval na těchto službách, jednoduše odškrtněte příslušné políčko v „Nastavení účtu“ v části: „Je vám více než 50 let? Zvyšte své možnosti seznamování tím, že budete viditelní pro členy našich služeb určených speciálně pro osoby starší 50 let. Vezměte prosím na vědomí, že vám mohou být nabídnuty profily osob starších 50 let registrovaných v těchto obecných službách, pokud to nastavení jejich vlastního účtu umožňuje.

Odpovedajú tieto informácie na vašu otázku?
Áno Nie
Ďakujeme, že ste navštívili stránku online Pomoci. Príjemné prehliadanie!

Pokud si přesto přejete kontaktovat zákaznický servis, klikněte níže.