Randění v České Republice

Seznamka Brno - Seznámení pro nezadané v Brně | Meetic

Zaregistrujte se zdarma
Datum narození
Je nám líto, na tuto stránku mají přístup pouze osoby starší 18 let

  Srdce Brna tepe ruchem hlučných hospůdek, útulných kaváren i příjemných zákoutí jak dělaných pro romantické procházky pro poznávání se s novým partnerem. Pokud jste nezadaní a máte pocit, že se osamoceně ztrácíte v plynoucím davu metropole, tak vás zveme na průzkum možností seznámení pro nezadané v Brně.

  Nejjednodušší a zároveň spolehlivou možností je seznamování ve virtuální realitě. Kamenná seznamovací agentura vám obvykle nenabídne tolik vhodných partnerů na stejné vlně. Oproti tomu je tu rychlé rande naživo, které sází většinou jen na milosrdenství náhody během jednoho večera. Pokud si chcete v klidu a s rozmyslem vybrat ženu či muže svého srdce pro opravdový vztah, zavítejte na prověřenou online seznamku.

  Předtím se ale zastavtavte ke krátkému zamyšlení u sebe. Všimli jste si, že se někteří lidé při seznamování stále zaplétají v kruhu nevhodných partnerů? Může to být proto, že jednají bez podrobnější představy, jaký by měl jejich nový protějšek být. Bez připomenutí si zkušeností z minulých vztahů a bez vyslyšení hlasu svého srdce, které přesně ví, po čem ve vztahu toužíte, můžete zajímavého partnera snadno minout. Usnadněte si seznamování a zeptejte se sami sebe na tři důležité otázky:

  Koho si vyberu?

  Jak by podle vás vypadal ten nejlepší scénář seznámení s vytouženou ženou nebo mužem? Zavřete oči a nechte se unášet vlastními představami. Jak může váš partner vypadat? Jaké vlastnosti by měl mít? Jak se v jeho či její blízkosti cítíte? Vytvořte si co nejpříjemnější představu vašeho vyvoleného či vyvolené a uložte si tento obraz či pocit do své paměti.

  Koho na seznamce potkat nechci?

  Tohle je dobré si ujasnit. Vyvarujete se tak nepříjemných zážitků se známostmi, o které nestojíte. Možná si hned vzpomenete na pár zkušeností ze svých minulých vztahů. Co jste dříve hned neodhalili, máte šanci tentokrát vidět jasněji a s lehkostí tomu předejít. Vystupte z kruhu těchto situací tím, že řeknete včas “ne” všemu, co pro vás v partnerství nefunguje.

  Mám na seznamování a nový vztah čas?

  Teď, když už víte koho hledat, se ještě zamyslete, jestli máte pro seznamování dost času. Mnoho aktivních singles ve věku 25 – 45 let má tak úžasně nabitý život a naplněný diář, že se jim tam nový vztah prostě nevejde. Nejste to náhodou i vy? 🙂 Pokud si neumíte představit, kdy byste zašli na rande, a kam byste zařadili společné aktivity s novým partnerem, tak se na to včas připravte. Udělejte si postupně ve svém životě místo pro krásné chvíle seznamování a pro budoucí vztah.

  Teď, když už víte, koho hledat, vyberte si spolehlivou seznamku v Brně, která se postará o to, aby se vše odehrálo správným směrem.

  Jak vypadá “ta pravá” seznamka? | Seznamte se s Meetic Brno

  Jste v dobré společnosti

  Dejte přednost seznamce, která má prověřené profily. Zároveň si hlídá kvalitu komunikace mezi hledajícími a tvoří tak přátelské a kultivované prostředí pro seznamování, ve kterém se budete cítit jako doma.

  Máte na výběr

  Vyberte si prověřenou službu s dlouholetou tradicí a s širokým portoliem nezadaných, která sdružuje muže a ženy hledající opravdový vztah.

  Propojování je zábava

  Seznamka Brno – Meetic je navržena tak, abyste se svými vyvolenými mohli postupně poznávat pomocí dopisování, hlasového volání nebo video setkání. Než se rozhodnete sejít naživo máte možnost blíže poznat svůj protějšek. Kromě toho Meetic občasně připravuje nebo odkazuje na společenské či kulturní události, kde je skvělý prostor pro seznamování naživo. Propojujte se z mobilu, tabletu či PC. Všechny cesty vás postupně dvedou k setkání s tím nejvhodnějším partnerem naživo.

  Nonstop poradna

  Na moderní seznamce vám krok za krokem poradí, jak se co nejlépe ukázat světu. Povzbudí vás tipy, jak začít konverzaci, poradí čeho se vyvarovat při prvních kontaktech a doporučí vám místa na první schůzky.

  Seznamovací koučink

  V Meetic se můžete zúčastnit online koučovacího sezení se zkušenými seznamovacími kouči.

  Pár tipů od LARY pro seznámení v Brně

  Buďte sami sebou

  Radost z nového vztahu začíná na vašem profilu! Popusťte uzdu své kreativitě a rozepište se o sobě a svých zájmech. Ukažte se světu v těch nejlepších barvách, ale držte se reality. Uvádějte jen ty informace, za kterými si budete stát i naživo. Není nic horšího, než když si vzájemně padnete do oka s někým úžasným, a potom musíte vysvětlovat zbytečné nepravdy na vašem profilu.

  Dejte si záležet na fotkách

  Přidávejte fotky, kde vám to sluší, ale jen v současné podobě. Na videu i naživo se jasně ukáže, pokud vaše fotka vznikla před více jak deseti lety nebo prošla omlazující retuší :-). Hodí se fotografie, kde se věnujete svým koníčkům, a kde máte radost z toho, co vás baví.

  Nebojte se začít jako první

  Nečekejte na první zprávu. Pokud vás někdo zaujal, dejte mu hned vědět. Na seznamkách dávno neplatí, že ženy musí vyčkávat až je někdo osloví.

  Netlačte a nezahlcujte

  To je zlaté pravidlo seznamování. Držte frekvenci vašich dopisů na uzdě a vnímejte jaká míra kontaktu je vhodná. Pokud někoho zahrnete neúměrně velkou pozorností, může se vás zaleknout.

  Nevynechejte video rande

  Než s novou známostí vyrazíte na schůzku naživo, potkejte se na video setkání. Před prvním rande online je dobré si vyměnit alespoň čtyři zprávy. Společné video uvede na pravou míru vaše představy získané z profilu. Vytvořte si pěkné prostředí s dostatečným osvětlením. Zkontrolujte si předem, co vše z vašeho prostoru, je na kameře vidět. Nemusíte ukazovat příliš ze svého soukromí. Schůzce můžete dát zcela volný průběh. Pokud jste nervózní, tak si promyslete pár zajímavých otázek.

  Nevzdávejte to! 🙂

  Nevíte jak oslovit někoho, kdo vám padl do oka? Dejte na svoji intuici. Co ve vás vybraný muž či žena vyvolává? Co vás opravdu zaujalo? Proč mu či jí chcete napsat? Co nejelegantněji zareagujte na to, co se vám na něm či na ní líbí. Nezabývejte se jen vizuální stránkou, zmiňte se o společných zájmech, netradičních koníčcích, mějte zvídavé otázky…

  Prozkoumejte podrobněji seznamku Meetic pro nezadané v Brně. Již dnes se můžete začít seznamovat.

  Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma