Proto se Meetic, na rozdíl od jiných seznamek, soustředí na seznamování nezadaných mužů a žen – a vy můžete trávit svůj drahocenný čas povídáním, seznamováním se a randěním s dalšími nezadanými, kteří hledají to samé co vy.

Proč je Meetic oproti ostatním seznamkám jiný?

Víme, že randění vyzrálých nezadaných je pro muže, kteří hledají tu pravou, úplně jiné – a věříme, že váš zážitek z online randění by také měl být jedinečný, aby odpovídal vaší životní situaci. Proto Meetic:

  • Poskytuje mužům odborné rady, jak randit, krok za krokem
  • Používá efektivní osobnostní dotazník, pomocí kterého identifikujete nezadané, se kterými máte něco společného

Na rozdíl od jiných seznamek se Meetic soustředí na to, jak randění v dospělosti usnadnit a zefektivnit – abyste nemuseli plýtvat svým časem na nekompatibilní partnery, kteří nehledají stejné vlastnosti, hodnoty a budoucnost, které jsou pro vás důležité!

Setkali se na Meeticu. Buďte další na řadě!
Didier et Valérie
Angélique et Timothée
Jeff et Aline
Delphine et Romain
Julia et Thomas
Amandine
Delphine et Julien
Joel et Anne
Sophie et Daniel
Stéphanie et Claude
Marie-Laure et Guillaume
Smith
Nicolas et Alyssa
Caroline et Freddy
Aurelie et Stéphane
Guillaume et Charlotte
Gabriel et Julia
Elodie et Thomas
Jean-Michel et Jenna
Stéphanie et Arnaud

Jak začít randit na Meetic

Jste na správném místě – spousta aktivních nezadaných tu hledá lásku! Řiďte se jednoduchými kroky a začněte randit:

  1. Vyplňte osobnostní dotazník

Prvním krokem je vyplnit osobnostní dotazník, který vyzdvihne základní fakta o tom, kdo jste a jaké lidi a vztah vlastně hledáte. Nejsou žádné správné nebo špatné odpovědi! Odpovídejte na otázky poctivě, ať máte tu nejlepší šanci najít dokonalý protějšek…

  1. Vyšperkujte svůj profil

Je to váš prostor, kde můžete zazářit a ukázat ze sebe to nejlepší. Soustřeďte se na upřímnost a vytvořte si jedinečný profil s fotkami lahodícími oku, které ostatním členům ukážou další podrobnosti o tom, co máte rádi a o co se zajímáte – usnadníte jim tak začátek konverzace.

  1. Napište někomu, kdo se vám zalíbí!

Jakmile najdete někoho, kdo vám vyhovuje, můžete mu/jí poslat krátkou, ale milou zprávu a začít konverzaci. Tak mu/jí dáte najevo, že máte zájem!

  1. Mluvte, setkejte se, randěte… a mnohem víc!

Při randění v dospělosti se věci můžou rychle pohnout vpřed – od objevení profilu nezadaných přes randění až po nalezení partnerky!

Během všech vašich zážitků na našich stránkách jsme vám při ruce a můžeme vám poskytnout užitečné rady a podporu – vydejte se svou vlastní cestou randění s tisíci dalších nezadaných na seznamce!