Tipy na seznamování4 minut

Tipy, jak se (znovu) zamilovat po čtyřicítce

Tipy, jak se (znovu) zamilovat po čtyřicítce

Toužíte po tom úžasném tetelení v srdci nebo po onom nevysvětlitelném pocitu euforie, díky kterému si připadáte neskutečně naživu? Pro skutečnou lásku není věk rozhodující! I ve vašem věku se můžete bezmezně zamilovat, stejně jako ve dvaceti. Na věku přece nezáleží, pocit zamilovanosti je vždycky naprosto výjimečný – je to snový pocit, který vás přepadne, když to nejméně čekáte! Je to záhada a zavede vás do míst, kde jste ještě nebyli… Meetic je tu, aby vám představil několik rychlých tipů a pomohl vám zvýšit šance potkat toho pravého nebo tu pravou a zamilovat se… opět!

Připraveni?

Po rozchodu, rozvodu nebo odchodu životního partnera jste nezadaní čtyřicátníci. A víte co? Tohle je přesně ta příležitost, kterou jste potřebovali, abyste objevili nové začátky a romantiku. Možná už přemýšlíte o tom, že vstoupíte do nového vztahu, nebo jste možná už sami započali nějaké seznamovací dobrodružství online. Abyste nalezli někoho výjimečného, potřebujete ten správný recept, proto pokud jste ještě nikoho nenašli, nenechte se odradit – jste na správné cestě! Než začnete prozkoumávat skvělou „mapu lásky“, Meetic se chce ujistit, že jste na toto nové dobrodružství 100% připraveni. Je skutečně velmi důležité, abyste poslouchali sami sebe a porozuměli svým očekáváním. Zeptejte se sami sebe: Je mi přes čtyřicet – jaký vztah vlastně hledám? Skutečnou romantiku nebo plnohodnotný vztah? Co do vztahu přináším a co očekávám od svého nového protějšku? Je to pouze a jen na vás. To vy rozhodujete, o kolik romantiky jste připravení se podělit.

Vyzkoušejte seznamování online!

Online seznamky zažívají revoluci. Kamkoli se vydáte, spojují se potenciální milenci! Žijeme v digitálním světě, tím pádem nejúčinnější cestou, jak si v kterémkoli věku najít nového partnera, je online. Věděli jste, že jeden ze dvou Britů zná nějaký pár, který se seznámil online [1]? Tak odhoďte stereotypní myšlenky, které vás v souvislosti s randěním na internetu můžou napadnout. Lidé jako vy jsou online teď a usilovně hledají svou lásku. Překonejte svůj strach a obavy a svoboďte své srdce. Meetic je jednoduchá a bezpečná online seznamka pro podobně smýšlející jedince nad 40 let, kteří hledají romantický vztah. Dospělí jedinci se mohou registrovat na Meetic zdarma a okamžitě dostanou přístup k tisícům uživatelů s podobnými zájmy. Rádi vám pomůžeme najít váš nejlepší protějšek – to znamená tu správnou osobu, která s vámi bude sdílet zážitky a užívat si života. Záleží jen na vaší touze sdílet láskyplné okamžiky s někým dalším. Tento web je skutečná příležitost, jak najít romantiku. Registrace na Meetic zabere jen pár minut – a je zdarma – tak hodně štěstí na vaší cestě k zamilovanosti!

Seznamte se!

Připravenost na romantický vztah záleží na sebevědomí a na vašem postoji k životu. Láska se usmívá na ty, kteří se o sebe umějí postarat! Pokud budete zůstávat doma a neopustíte komfortní zónu, nikdy nedostanete šanci potkat svou spřízněnou duši. Musíte si vyjít! Pomyslete na všechny aktivity, které rádi děláte, nebo jste je chtěli vyzkoušet už roky. Túry, kurzy školení, degustace vína nebo návštěva fitness… Možností, jak potkat nové lidi, je bezpočet! Meetic organizuje širokou škálu tematických aktivit a událostí pro podobně smýšlející čtyřicátníky po celém Spojeném království. Kdo ví? Možná na vás Amorek vystřelí svůj šíp ve fitku, v baru nebo u večeře?

Prožijte lásku v současném okamžiku!

Začněte tím, že zapomenete na veškerá pravidla, etiketu a předsudky. Láska po čtyřicítce je o tom, že jste sami sebou. Co to přesně znamená, když je vám přes čtyřicet a máte pocit, že vám ujel vlak? Ať už toužíte po vášni, kamarádství, sexu nebo dokonce po romantickém vztahu – vězte, že tyhle věci se každým dnem mění. Neexistuje žádný „správný“ způsob, jak milovat. Život už vás naučil, že jde jednoduše o to žít v přítomnosti a sdílet s někým příjemné chvíle. Na cestě tímto dobrodružstvím poznáte, že romantice je nejlepší nechat volný průběh – dát se do pohody, být sami sebou… a usmívat se! Buďte nadšení z věcí, které máte rádi: z konverzace, ze skvělého rande, dokonce i ze zavolání! Pokud chcete, sněte o nové budoucnosti s někým výjimečným, ale možná se na dlouhodobé plány už necítíte. To nejlepší je užít si vzájemnou přítomnost a dostat to nejlepší tím, že budete žít v přítomném okamžiku. Ať žije romantika! Teď je váš čas, abyste společně milovali život!

[1]Zdroj: Research Now 2018

Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma