Tipy na seznamování4 minut

Randění po čtyřicítce: Co vás čeká?

Randění po čtyřicítce: Co vás čeká?

Proč by mělo být randění a láska výsadou jen mladých a krásných lidí? Ve Spojeném království žije 11,6 milionů svobodných čtyřicátníků a spousta z nich začala znovu randit a hledat spřízněnou duši, nebo i jen parťáka nebo parťačku, se kterým budou sdílet svou cestu životem. Znovu se zamilovat po rozvodu, odloučení nebo truchlení může být požehnáním! Randit po čtyřicítce je vlastně mnohem zajímavější než randit v mládí – a Meetic je tu, aby vám ukázal proč, a co vás čeká.

Zkušenosti… na obou stranách!

Začínat vztah nebo se zamilovat je mnohem příjemnější po čtyřicítce, než když jste mladí. Proč? Protože oba už máte jisté zkušenosti. Vaše cesta životem vás už zavedla všude možně a dala vám cenné lekce. O lásce toho už víte spoustu – že umí okouzlit i vyvolat iluze – a, co je nejdůležitější, už sami sebe znáte a přijali jste sami sebe. Je rozhodně mnohem jednodušší, když oba víte, co byste rádi a co od nového romantického vztahu očekáváte. Stejně tak po čtyřicítce nevěříte na žádné filtry. Vaším mottem je upřímnost – nejste tu od toho, abyste na někoho udělali dojem dobrým vzhledem či vychováním! Hledáte přece skutečnou lásku se vším všudy. Váš život je teď mnohem zajímavější a bohatší. Navíc do vztahu můžete vnést všechny vaše příběhy a zážitky… A nezapomínejte, že i ten druhý už něco zažil!

Buďte sami sebou!

Už jste dost staří na to, abyste znali všechna pravidla, ale buďme upřímní – určitě si o nich myslíte, že jsou zbytečná. Zaměřme se na to podstatné: na vás a na toho, s kým jdete na rande – a na to, jací oba jste! Myslíte, že nejste ničím výjimeční? Tak se zamyslete znovu. Máte vlastní osobnost a přednosti, díky kterým jste jedineční. Ze zkušenosti víme, že k nalezení správného partnera či partnerky bychom měli zůstat sami sebou. Zlaté pravidlo randění pro čtyřicátníky zní: Buďte sami sebou! Jasně, chcete se trochu vyparádit – to je normální! Ale oba moc dobře víte, že nemá smysl jeden druhému lhát nebo pravdu přikrášlovat. Vaše vlastní opravdovost je dostatečně krásná.

Nespěchejte!

Někdo má nutkání se vším spěchat a do vztahu skáče po hlavě. Ale randění není závod s časem. Jde o to sdílet zážitky a bavit se u toho. Je důležité, abyste se se svým partnerem či partnerkou cítili příjemně, bezpečně a spokojeně. Dlouhodobé plány? To už máte za sebou! Možná jste uspěchali svatbu, nebo jste chtěli mít děti příliš brzy? A teď, kam ten spěch? Pokud se věci hýbou vpřed, nechte jim přirozený průběh. Při poznávání partnera si dejte na čas a užívejte si společného života, protože na tom, co prožijete společně, skutečně záleží. Nemusíte souhlasit s ničím, co se vám nelíbí, nebo co nechcete. Neplánujte si společnou budoucnost hned; máte všechen čas na to, abyste si užili přítomný okamžik!

Možná se zamilujete (nebo ne)!

Možná jste připravení znovu se zamilovat. U těch nejúspěšnějších párů záleží na jejich vzájemné kompatibilitě – ale někdy to nestačí. A to nevadí. To už zkrátka k randění patří. V Meetic se snažíme ze všech sil, abychom vám pomohli vydat se správným směrem a najít vám vaši spřízněnou duši. Láska na první pohled nenastává pokaždé. Někdy se zamilujete postupně, a teprve časem. Jděte na vztah vlastním tempem a uvidíte, jestli se milostný vztah rozvine. A pokud ne, je to také v pořádku. On nebo ona pro vás prostě nemusí být to pravé. Možná tu nejste proto, abyste se rovnou zamilovali. Možná jen hledáte parťáka, se kterým bude zábava… a to vám stačí.

Svoboda a zábava!

Po čtyřicítce nehledáte stejného partnera či partnerku, jako jste hledali, když vám bylo dvacet. Manželství, děti, úspěšná kariéra… možná tohle všechno už znáte. Jednou z výhod čtyřicátníků je právě svoboda. Nechcete se zaplést do dlouhodobých plánů. To, co chcete, nebylo nikdy jednodušší: užívat si života plnými doušky s někým výjimečným, kdo se o svůj život rád podělí. Jako čtyřicátník můžete očekávat, že najdete podobně nezávislého parťáka, se kterým můžete být v pohodě, užívat si zábavu a prožívat intimní vztah právě teď. Právě teď je váš čas, abyste si užívali život společně!

Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma