Proto se zaměřujeme na seznamování nezadaných – na rozdíl od jiných seznamovacích stránek. To znamená, že na Meetic jsou tisíce vhodných podobně smýšlejících mužů, kteří aktivně hledají ženy stejně jako vy, a chtějí si s nimi psát, setkávat se a randit!

Proč je randění pro vyzrálé ženy na Meetic jiné než na jiných seznamkách?

Věříme, že nezáleží na tom, kolik vám je. Zasloužíte si najít výjimečného partnera, jakého hledáte. My na rozdíl od jiných seznamek víme, že pokud jde o randění vyzrálých žen, vaše osobní cíle ve vztahu jsou jedinečné, a mnohem důležitější. Proto v Meetic:

  • Se zaměřujeme výhradně na propojení vyzrálých nezadaných jedinců, kteří hledají lásku
  • Jsou podobně smýšlející členové
  • Nabízíme odborné a užitečné rady pro seznamování v pokročilejším věku – ať už se chcete zeptat na cokoli!
  • Používáme chytrý profilový dotazník, který vám pomůže psát si, setkat se a poznávat takové lidi, jaké hledáte

V Meetic věříme, že pokud hledáte vyzrálý vztah, neměli byste pročesávat davy lidí nebo být nepříjemně překvapení stovkami nevhodných profilů, jak je tomu na dalších seznamkách. Proto všichni naši nezadaní členové hledají vztahy ve vyzrálém věku, a naše profily ověřujeme.

Setkali se na Meeticu. Buďte další na řadě!
Laëtitia et Guillaume
Richard
Sandrine et Sébastien
Adriana et Milan
Sandra et Christophe
Jordan
Sandrine et Yannick
Michaël et Sonia
Nicolas et Catherine
J-C et Odette
Fabrice et Souad
Julie & Fabrice
Anne-Laure et Florian
Julie et Luc
Marie-Noëlle et Bertrand
Brigitte et Jean-Pierre
Didier et Valérie
Noemie et Sébastien
Aurelie et Stéphane
Jérome et Thierry

Jak si na Meetic najít partnera

Na Meetic právě randí mnoho nezadaných – jste tak na správném místě, kde začít hledat nového partnera na popovídání, rande nebo něco víc!

Nabízíme 5 nejlepších tipů pro ženy, abyste se vydaly tou správnou cestou!

  1. Nahrajte několik fotek lahodících oku

Fotka vydá za tisíc slov a při seznamování online je význam fotek ještě větší! Poproste kamarádku, aby vás vyfotila a také nezapomeňte přidat fotku celé postavy. Vaše fotografie musí zobrazovat, jak skutečně vypadáte, a ideálně by měly obsahovat něco, na co se vás nápadníci můžou snadno zeptat – nějaký koníček, ne vašeho bývalého!

  1. Napište výstižný a zajímavý úvod

Dejte trochu víc vědět o sobě, vašich nejlepších vlastnostech a o tom, co máte rády. Řekněte svým potenciálním nápadníkům, jaký je váš oblíbený film nebo kuchyně – soustřeďte se na to, co je na vás nejlepší a nejzajímavější. Ale buďte stručné, aby byli nápadníci zvědaví a chtěli se o vás dozvědět víc.

  1. Nebojte se udělat první krok

Všichni víme, že na tango jsou potřeba dva! Někdo musí udělat první krok, a při seznamování v dospělosti je naprosto přijatelné, abyste ho udělala vy, převzala iniciativu a začala si dopisovat s někým, kdo vás zaujme.

  1. Hodně se ptejte a mějte otevřenou mysl

Možná už je to dávno, co jste naposledy randila, ale nezapomínejte na základy – pokud máte pochyby, stačí se zeptat! Nejvíc se toho o druhých dozvíte pokládáním odvážných otázek a pečlivým posloucháním jejich odpovědí. Například: zeptejte se ho, čím se živí, zeptejte se, jestli ho to baví, zjistěte, jak se ke své práci dostal atd. Nezapomínejte, že vás taky budou chtít poznat, proto ve svých odpovědích buďte otevřené, ne vágní.

  1. Začněte se seznamovat, ale nespěchejte!

Jakmile si vyměníte několik zpráv (4 nebo 5) s někým nezadaným, kdo vás zaujal, je čas domluvit si první schůzku! Nečekejte déle než týden či dva, než si domluvíte rande. Musíte si potvrdit, že je mezi vámi jiskra, kterou má smysl rozvíjet dál, dřív, než vložíte spousty drahocenného času a snah do hlubšího vzájemného poznávání.

V Meetic máme odborníky, kteří vám můžou poradit a pomoct – od chvíle, kdy si zakládáte profil, až po vaše první schůzky, i s dalšími věcmi. Tak na co ještě čekáte? Přidejte se k Meetic ještě dnes!