Randění v České Republice

Seznamka Praha - Seznamte se se ženou nebo mužem v Praze | Meetic

Zaregistrujte se zdarma
Datum narození
Je nám líto, na tuto stránku mají přístup pouze osoby starší 18 let

  Toužíte po tom najít si nového partnera a vytvořit si skutečně dobrý vztah? Lámete si hlavu s tím, jak se v dnešní době snadno a bezpečně seznámit v tak anonymním velkoměstě jako je Praha?

  Možná jste došli k závěru, že mezi vašimi známými nejsou už žádní neprozkoumaní nebo volní singles, kteří by připadali v úvahu. A zároveň dobře víte, že nejste aktivní extrovert, který se baví tím, že se seznamuje kudy chodí. Pak patříte do početného klubu nezadaných mužů a žen ve věku 25 – 45 let, kteří to mají stejně. Vydejte se na vzrušující cestu vstříc snadnému seznamování v Praze, ze kterého se může zrodit vysněný vztah.

  Agentura, rychlé rande nebo seznamka online?

  Pokud neradi vystupujete z komfortní zóny a chcete se seznamovat s rozmyslem a z pohodlí domova, tak nejjednodušší možností je začít online. Kamenná seznamovací agentura není obvykle dostatečně flexibilní a nenabídne vám dostatek vhodných partnerů na stejné vlně. Rychlé rande neboli speed dating je naopak se svým hektickým průběhem naživo během jednoho večera volbou spíš pro dobrodružnější povahy. Pokud chcete najít ženu či muže svého srdce pro opravdový vztah v klidu a pohodě, svěřte se do péče spolehlivé online seznamky.

  Před tím, než se pustíte do víru online seznamování, si ještě ujasněte, co si opravdu přejete, a jaký je váš záměr.

  3 otázky k rychlejší seznámení

  Jakého partnera si vyberu?

  Dopřejte si chvilku pro sebe a popřemýšlejte o tom, jak podle vás vypadá vaše vytoužená žena nebo muž? Jaké vlastnosti má? Jak se v blízkosti této osoby chcete citit? Vytvořte si co nejpodrobnější představu svého vyvoleného či vyvolené.

  Komu se chci obloukem vyhnout?

  Udělejte si jasno v tom, koho nechcete, a určete si svoje hranice. Vyvarujete se tak nepříjemných zážitků se známostmi, o které nestojíte. Možná si vzpomenete na pár zkušeností z minulých vztahů. Co jste dříve hned neodhalili, máte šanci tentokrát vidět jasněji a s lehkostí tomu předejít.

  Mám na seznamování a nového partnera čas?

  Mnoho aktivních singles má tak úžasně nabitý život a naplněný diář, že se jim tam nový vztah prostě nevejde. Nejste to náhodou i vy? Pokud si neumíte představit, kdy byste zašli na rande, a kam byste naplánovali společné aktivity, je čas to napravit. Vytvořte si flexibilní čas pro nový vztah.

  Teď, když už víte koho hledat, vyberte si prověřenou online seznamku v Praze, která se postará o to, aby vše šlo tím správným směrem.

  Seznamka, která má všech 5 P pohromadě | Seznamte se s Meetic

  – Přátelské prostředí

  Seznamka vás krok za krokem povede k vytvoření atraktivního profilu. Představí vás ve světě podobně naladěných nezadaných mužů či žen v tom nejlepším světle. Profily všech hledajících jsou prověřeny, vyvarujete se tak setkání s nepříjemnými osobami, které hledání opravdového vztahu ve skutečnosti nezajímá.

  – Předvýběr podle vašich představ

  Dobrá seznamka má početné portfolio pečlivě prověřených zájemců o vážné seznámení a vy tak můžete v klidu a s pocitem bezpečí vybírat. Díky snadnému nastavení pro vás seznamka vybere muže či ženy, kteří nejvíce odpovídají vašim představám.

  – Průvodce 24/7

  Jakoukoliv otázku v jakoukoliv dobu vám zodpoví strážný anděl seznamky Lara, který nikdy nespí. Je to přátelský chatbot a ochotně vám pomůže při vyhledávání mužů či žen, s nastavením vašeho profilu nebo s organizací vaší události.

  – Propojení

  Propojování má být zábava! Aplikace Meetic je navržena tak, abyste se svými vyvolenými mohli postupně poznávat pomocí dopisování, hlasového volání nebo video schůzek. Než se rozhodnete sejít naživo máte možnost blíže poznat svůj protějšek. Kromě toho Meetic občasně připravuje nebo odkazuje na společenské či kulturní události, kde je skvělý prostor pro seznamování naživo. Propojujte se z mobilu, tabletu či PC. Všechny cesty vedou k setkání s tím nejvhodnějším partnerem naživo.

  – Poradenství

  Pokud si nejste jisti s přípravou svého profilu nebo s průběhem seznamování, vnímáte skrytý potenciál pro vylepšení, ale nevíte, co to je, můžete se obrátit na Laru nebo se zúčastnit online koučovacího sezení se zkušenými seznamovacími kouči.

  Inspirace od LARY pro seznámení v Praze

  Buďte svoji

  Radost z nového vztahu začíná na vašem profilu! Popusťte uzdu své kreativitě, buďte přirození autentičtí, když píšete o sobě a svých zájmech. Představte se světu v těch nejlepších barvách, ale držte se reality. Uvádějte jen ty informace, za kterými si budete stát i naživo. Každá přibarvená informace vyjde časem najevo.

  Bez dobrých fotek to nepůjde

  Přidávejte fotky, kde vám to sluší, a kde jste v současné pravdivé podobě. Sdílejte fotografie, na kterých máte radost a věnujete se svým zájmům. Stejně jako na sociálních sítích platí i na seznamce, že fotky s roztomilými zvířátky a v krásné přírodě upoutají pozornost a k prvnímu dojmu vám přidají body.

  Užijte si první kontakt

  Udělejte první krok. Pokud vás někdo zaujal, napište mu co nejdříve. Na seznamkách nikdy neplatilo, že ženy musí čekat, až je muž osloví.Nevíte, jak oslovit někoho, kdo vám padl do oka? Dejte na svoji intuici. Co ve vás vybraný muž či žena vyvolává? Co vás opravdu zaujalo? Co nejelegantněji zareagujte na to, co se vám na něm či na ní líbí. Nezabývejte se jen vizuální stránkou, zmiňte se o společných zájmech, mějte zvídavé otázky. Pokud jste okouzleni natolik, že vám nic kloudného nepřichází, Lara vám ochotně poradí.Při dopisování se určitě vyvarujte stěžování si na bývalého partnera, zdravotní stav, politiku nebo jiné těžkosti, které vás provázejí. Zaměřte se na běžné věci, radostné a vtipné zážitky nebo zajímavosti o sobě.

  Virtuální rande

  Než si společně zapnete video, je vhodné si vyměnit alespoň čtyři zprávy. Video schůzka vás zase o kousek sblíží a uvede na pravou míru vaše představy, obavy nebo iluze získané z profilu vašeho protějšku. Vytvořte si pěkné prostředí s dostatečným osvětlením.

  Nespěchejte a netlačte nikdy na pilu

  To je zlaté pravidlo seznamování. Pokud si někdo získal vaše velké sympatie, napište mu klidně hned, ale postupujte vždy s rozmyslem. Komunikujte v rozumných intervalech, vnímejte jaká míra kontaktu je vhodná. Pokud někoho zahrnete neúměrně velkou pozorností, může se cítit pod tlakem. Přejeme vám hladkou cestu k vytvoření nového smysluplného vztahu podle vašich nejlepších představ. Prozkoumejte seznamku Meetic a začněte se seznamovat již dnes.

  Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma