Randění v České Republice

Seznamka Ostrava - Seznámení pro nezadané v Ostravě | Meetic

Zaregistrujte se zdarma
Datum narození
Je nám líto, na tuto stránku mají přístup pouze osoby starší 18 let

  Atmosféra severomoravské metropole má osobité industriální kouzlo umocněné bujarým nočním životem s centrem ve Stodolní ulici. Pokud jste nezadaní a nechcete svůj čas ve víru městského ruchu trávit pouze s přáteli, tak se vám možná hlavou honí právě tato otázka:

  Jak se dnes ve velkých metropolích jako je Ostrava v pohodě seznámit?

  Vydejte se na vzrušující cestu vstříc seznámení v Ostravě, ze kterého se může zrodit smysluplný vztah, po kterém opravdu toužíte.

  Naživo nebo online?

  Zjistili jste, že se v okruhu vašich známých již nevyskytují neprozkoumaní singles, kteří by se vám líbili? A vy zároveň nejste extrovert, který s lehkostí osloví cizí sympatickou ženu či muže kdykoliv na potkání? Vítejte ve velké skupině nezadaných ve věku 25 – 45 let, kteří to mají stejně. Pokud chcete najít ženu či muže svého srdce pro opravdový vztah bez velkých výstupů z komfortní zóny, svěřte se do péče prověřené online seznamky.

  Předtím si ale ujasněte, co od seznámení očekáváte. Jste připraveni vytvořit si krásný opravdový vztah? Co všechno je k tomu zapotřebí? Odpovězte si na tyto tři otázky, které mohou urychlit vaše seznamování:

  Jak vypadá můj vysněný partner?

  Pohrajte si s představou 3D tiskárny daleké budoucnosti, ze které vypadne cokoliv, co umíte popsat, včetně partnera :-). Jaké parametry byste zadali? Jaký je to člověk a jak se v jeho blízkosti cítíte? Popusťte uzdu své fantazii. Konfrontujte své představy se realitou. Kdo se nejlépe hodí právě do vašeho života? Poraďte se se svým srdcem, které dobře ví, po čem opravdu toužíte.

  Koho nebrat?

  V tomto stojí za to mít také jasno, abyste mohli včas říct “ne” všemu, co pro vás v partnerství nefunguje. Nastavte si hranice. Možná se vám vybaví pár zážitků z předchozích vztahů. To, co jste dříve neodhalili, máte šanci tentokrát vidět jasněji a s lehkostí se tomu vyhnout.

  Vejde se mi do života nový vztah?

  Když už víte, koho hledat, tak se ještě podívejte do svého diáře. Mnoho aktivních singles má tak nabitý život, že se jim tam nový vztah prostě nevejde. Pokud se to týká právě vás, tak si výhledově udělejte dostatek času pro vytouženého partnera. Upevníte tak svůj záměr.Teď už je jen na vás vybrat si a prozkoumat spolehlivou seznamku pro nezadané v Ostravě, která vás krok za krokem dovede k novému seznámení.

  Jak poznat “tu pravou” seznamku? | Seznamte se s Meetic

  Přátelské prostředí

  Buďte v dobré společnosti. Vyplatí se vybrat si seznamku s prověřenými profily mužů a žen, která průběžně pečuje o kvalitu komunikace mezi hledajícími.

  Je nás mnoho a jsme na stejné vlně

  Seznamka s dlouholetou tradicí a obsáhlým portfoliem nezadaných mužů a žen, kteří si přejí najít opravdový vztah, vám přinese více možností k seznámení. A třeba to nebude ani dlouho trvat :-).

  Propojování je zábava

  Na seznamce Meetic můžete komunikovat na mobilu i PC pomocí zpráv, audio hovorů i video schůzek. Všechny cesty vás nakonec přivedou na rande s tím nejvhodnějším partnerem naživo.

  Seznamka Meetic také občasně organizuje nebo odkazuje na společenské a kulturní události, kde je vždy skvělý prostor pro seznamování naživo.

  Poradna pro náročné – seznamovací koučink

  V Meetic se můžete zúčastnit koučovacího programu online se zkušenými seznamovacími kouči a probírat různá témata seznamování.

  Inspirace od Lary pro úspěšný průběh seznámení

  Autenticita nad zlato

  Buďte vždy sami sebou. Ukažte se v tom nejlepším světle. Buďte originální, ale držte se v souladu s vaší realitou. Napište jen to, za čím si budete stát i naživo. Není nic příjemného, když si vzájemně padnete do oka s někým úžasným, a on potom zjistí, že máte na svém profilu nepravdivé informace.

  Fotky prozradí víc, než si myslíte

  Přidávejte své fotky v současné podobě. Pokud se s někým sblížíte, tak nakonec vždy zjistí, jak opravdu vypadáte. Vybírejte si fotky, kde vám to sluší, kde je za vámi pěkné pozadí, a kde sdílíte své radosti nebo koníčky. Stejně jako na sociálních sítích platí i na seznamce, že roztomilá zvířátka a krásná příroda podporují zájem a sympatie.

  Míč je na vaší straně

  Nečekejte na první krok někoho jiného. Pokud vás někdo zaujal, svezte se na vlně aktuální energie a hned mu to dejte vědět. Na seznamkách dávno neplatí, že ženy musí vyčkávat, až je muž osloví.

  Mlčeti zlato

  O čem nepsat. V konverzacích na seznamce se vyplatí sdílet raději pozitivnější pohledy do vašeho života. Vyvarujte se stěžování si na bývalého partnera, zdravotní stav, špatné vztahy kolem a jiné těžkosti, které vás provázejí. Zaměřte se na radostné a vtipné zážitky nebo zajímavosti o sobě.

  Trpělivost

  Netlačte a nelámejte seznamování přes koleno. To, že vám někdo neodepsal hned, znamená možná jen to, že právě nemá čas. Nebo je prostě v pomalejším módu plynutí času. Udržujte počet vašich zpráv v rozumné míře. Pokud někoho zahrnete přehnanou pozorností, může se zaleknout a cítit se pod tlakem.

  Online předehra

  Než s novou známostí vyrazíte na schůzku do víru města, dopřejte si video setkání. Je to velmi přínosná předehra před vaším prvním rande. Ještě předtím než se uvidíte online, je dobré si vyměnit alespoň čtyři zprávy. Video schůzka uvede na pravou míru vaše představy a rozptýlí zbytečné iluze nebo obavy. Nezapomeňte si vytvořit pěkné prostředí s dobrým světlem a odstraňte ze záběru vše, co nechcete sdílet.

  Nevzdávejte se! 🙂

  Někdo se seznámí na první dobrou. Někdo ale před tím, než objeví partnera vhodného pro vztah, napíše mnoho dopisů, absolvuje pár video setkání a schůzek naživo. Když to hned nevyjde se vztahem, můžete jako bonus získat třeba i pár nových přátel. Seznámení vyžaduje čas. Nesuďte se za to, že to někdy trvá déle. Na seznamku se hlásí stále noví lidé a nikdy nevíte, jestli se právě dnes neobjeví váš vysněný partner. Užívejte si vše jako dobrodružnou cestu, která postupně vede k vašemu cíli.

  Prozkoumejte podrobně Meetic, seznamku pro nezadané v Ostravě. Založte si zde svůj profil a začněte se seznamovat ještě dnes.

  Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma