Hledáte skutečnou lásku nebo parťačku pro každou špatnost? Nebo možná doufáte, že najdete novou parťačku nebo někoho, komu na vás záleží? Jste na správném místě a ve správný čas a můžete potkat výjimečnou ženu: pro vás tu pravou! Meetic seznamuje podobně smýšlející lesby, které mají otevřená srdce! Pojďme začít váš nový romantický vztah. Je čas na lásku!

Vaše romantika začíná online…

Po bolestivém rozchodu, sérii jednorázovek nebo srdcervoucích aférkách jste se možná ocitla nezadaná. Rozhodla jste se ukončit jednu životní cestu, nikoli však lásku, kouzlo a romantiku. A pokud jste tady, je to pravděpodobně proto, že stále věříte ve svou šanci potkat tu pravou anebo někoho velmi výjimečného. A máte pravdu! Během posledních 15 let se z online seznamování stal účinný způsob, jak potkat skutečnou lásku. Realita je taková, že máte dvakrát větší šanci, že potkáte svou drahou online než ve skutečném životě[1]. Naše poslání? Svést dohromady podobně smýšlející drahoušky, kteří hledají lásku. Meetic je jednoduchá, bezpečná a pro LGBTQ komunitu přátelská seznamka, která vám pomůže najít nezadané s podobnými zájmy. Nejdůležitější je, abyste při poznávání vašich potenciálních partnerek nespěchala. Pokud cítíte pozitivní vibrace, proč nevyzkoušet poznávání osobně? Vytvořte si detailní profil a objevujte fascinující profily dospělých leseb s podobnými zájmy a vášněmi.

Setkali se na Meeticu. Buďte další na řadě!
Catherine et Michel
Julie et Christophe
Angélique et Timothée
Cellia et Alexis
Loïc et Angélique
Alexandre
Philippe et Sonia
Catherine et Frédéric
Thomas et Virginie
Sonia et Benoit
Richard et Nathalie
Mégane et Romain
Yoann
Sandrine et Sébastien
David
David et Hélène
Lionel et Loudie
Maria
Frédéric et Sophie
Elodie

Seznámení na Meetic

Na Meetic máme něco pro všechny, všechny osobnosti a životní zkušenosti. Prozkoumávejte prověřené profily podobně smýšlejících žen, které odpovídají vašim kritériím vyhledávání a představě ideální partnerky. Pokud jde o nalezení nejlepší shody, klíčová je harmonie srdce, těla a mysli. Svěřte se, co rády děláte a o vašich představách o životě – to je ten pravý katalyzátor, se kterým budou vaše srdce bít jako jedno. Čím přesnější a upřímnější o svých zájmech a očekáváních budete, tím spíš najdete tu pravou. Jsou tu tisícovky leseb, ze kterých můžete vybírat, a my se vynasnažíme, abyste pro sebe našla tu pravou ženu. Takové je poslání Meetic. A co teď? Utište své obavy a otevřete svá srdce, zatímco vás propojíme s vaší spřízněnou duší. Naše stránka je bezpečná: každý profil naši moderátoři ověřují, abychom zajistili autenticitu. Vaše osobní informace zůstanou důvěrné a členy a členky, se kterými si nechcete psát, můžete snadno vyřadit.

Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma

Sdílení, nic víc není třeba

Jistěže chcete všechno – slunečnou oblohu i bouřková mračna, azurovou oblohu ve dne a nekonečné noci! I přes určité životní zkušenosti stále očekáváte, že díky lásce budete opět snít, zažehnete oheň života a budete si připadat opravdu naživu, ale také víte, že to, na čem skutečně záleží, je moct s někým něco sdílet. Své koníčky, podobné zážitky, životní perspektivy: to je přesně to, pro co se rozhoříte! První společná vzpomínka nebo zážitek vytvoří základ vašeho budoucího vztahu a dá vás dohromady. Na tomto můžete vystavět všechno ostatní: společně strávený čas, intimní chvíle a lásku. Pochopitelně nehledáte iluzi dokonalé lesbické lásky bez výzev, ale jdete směrem k nejlepší shodě: k té pravé ženě přímo pro vás! Meetic je tu pro vás během celé vaší cesty. Jen pro vás a vám na míru připravujeme seznam detailně vyplněných vhodných profilů, které odpovídají vašim kritériím. Pak už je jen na vás, abyste si je prohlédla a našla ženu, která se stane vaší spřízněnou duší.

Váš asistent Zdravím, jsem váš asistent Meetic.
Jak vám můžu pomoct?
Hledání partnera

Čas na rande

Myslíte, že jste našla skutečný drahokam? Udělejte první krok a pozvěte ji na zábavné a romantické rande! Co takhle degustace vína, hodina jógy nebo prohlídka galerie? To zní lépe než klasická večeře při svíčkách, ne? Zamyslete se, jaké všechny aktivity se vám oběma líbí a jaké byste spolu chtěli vyzkoušet… Dejte věci do pohybu!

 

[1] Zdroj: Kantar TNS 2017