Hledáte spřízněnou duši? Milující protějšek, se kterým prožijete svůj život? Nebo možná nového milence, se kterým si vybudujete romantický vztah? Někdy vám možná připadá, že se chcete usadit nebo si najít podobně smýšlejícího partnera, kterému záleží na společných chvílích plných štěstí. V Meetic vám pomůžeme najít toho pravého. Pokud máte otevřené srdce a doufáte, že najdete někoho krásného, jste na správném místě najít perfektní shodu.

Připraveni se seznámit a znovu se zamilovat?

Po bolestivém rozchodu, sérii jednorázovek nebo srdcervoucích aférkách jste možná nezadaný. Ale ani věk, ani fyzické změny, kterými jste prošel, by neměly ukončit váš milostný život. Jste na vrcholu, tak se připravte zazářit! Nejspíš hledáte partnera, se kterým si budete užívat života plnými doušky, nebo možná snad milence, se kterým vybudujete vzrušující romantický vztah? Ať už je vaše osobnost nebo životní zkušenost jakákoli, seznamky jsou pravděpodobně tím nejlepším způsobem, jak potkat svého drahého! Meetic je jednoduchá, bezpečná a pro LGBTQ komunitu přátelská seznamka, která vám pomůže najít nezadané s podobnými zájmy. Pomůžeme vám najít nezadané gaye s podobnými zájmy. Nejdůležitější je, abyste byli na nový romantický vztah připravení. Dejte všem vědět, že jste nezadaní a chcete se seznamovat!

Setkali se na Meeticu. Buďte další na řadě!
Méline et Mathieu
Brigitte et Jean-Pierre
Michaël et Sonia
Aurelie et Stéphane
Antonina et Lùcïo
Pierre et Delphine
Cellia et Alexis
Loïc et Sophie
Virginie et Pascal
Bruno et Cathy
Amandine
Terry et Alison
Christine et Damien
Laura et Maxime
Carine et Dominique
Jérémy et Aurélie
Jonathan et Stéphanie
Elodie et Thomas
Corinne et Sébastien
Fabrice et Souad

Takže, jak to uděláme?

Zpátky na lov a vpadnout do světa seznamek s gayi? Pokud jste v tomhle nováček, a nejste si jistý, jak to funguje, žádný strach! Realita je taková, že dnes máte dvakrát větší šanci, že potkáte svou drahou polovičku online než ve skutečném životě[1]. Proto zapomeňte na prolézání barů a klubů a čekání, až si vás najde ten pravý. Zaregistrujte se na Meetic a romantika může začít! Jsme tu, abychom vám pomohli najít toho pravého muže mezi tisícovkami nezadaných gayů. Registrujte se zdarma, je to jednoduché! Musíte jen zadat své jméno, odpovědět na několik otázek o svých zájmech a povědět nám, jakého chlapíka hledáte. Nahrajte aktuální fotografii, kde se usmíváte a vypadáte pěkně. Sepište o sobě krátký úvod – a je to! Můžete brouzdat profily nezadaných, které jsme pro vás vybrali, a připravit se sdílet lásku! Zahlédli jste někoho, kdo se vám líbí? Oprašte dobrá konverzační témata a ponořte se do online chatování. Nespěchejte a poznejte své potenciální partnery do hloubky. Možná tam na vás čeká ten pravý! A nedělejte si starosti s podvodníky. Hlavní prioritou týmu Meetic je ověřit každý profil a zajistit, že je autentický. Nezapomeňte, že vaše osobní informace jsou důvěrné a vy se rozhodujete, jaké informace sdělíte, kdy a komu.

Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma

Randěte, milujte a sdílejte!

Vaše cesta životem vás už zavedla všude možné a dala vám cenné lekce. Ano, vaše srdce má několik jizev, ale ani trošku nezestárlo. Co jste se naučili? Sklízejte štěstí v přítomnosti a užívejte si to, na čem skutečně záleží: to, co s někým sdílíte. Otevřené srdce, podobné nastavení mysli a podobné zájmy: to je vše, co potřebujte, abyste našli toho pravého! Ve vašem věku se znáte skrz naskrz, a tím pádem i víte, kdo je pro vás ten pravý. Podle vašich kritérií vás Meetic jednoduše spojí s nezadanými, kteří mají podobné zájmy a osobnost. Nechme zapracovat magii!

Váš asistent Zdravím, jsem váš asistent Meetic.
Jak vám můžu pomoct?
Hledání partnera

Randěte tváří v tvář!

Randění s gayi není jen o online lásce a zprávách, které píšete zpoza počítače. Běžte na osobní schůzku! Poblíž je tolik nezadaných gayů – proč tedy neučinit první krok a nezačít tvořit společné zážitky! Pokud jste našli někoho výjimečného online, zkuste váš vztah posunout na novou úroveň. Degustace vína, kurz vaření nebo prohlídka umění… Zkuste si představit všechny aktivity, které by se vám oběma líbily a vyzkoušejte je spolu. Stačí jen domluvit si rande!

 

[1] Zdroj: Kantar TNS 2017