Jak na rozvedené

Po rozvodu může randění nahánět strach. Možná se cítíte zrazení a máte problém někomu novému důvěřovat. Ať už jsou okolnosti jakékoli, projít rozvodem je nesmírně náročný proces. I když váš vztah skončí přátelsky, rozchod si může vyžádat vysokou emoční daň.

Meetic chápe, že jedinci, kteří za sebou mají těžké období, potřebují nějaký čas, než se opět postaví na nohy. Zatímco rozvedení se můžou cítit na dně, my se na rozvod díváme jako na začátek něčeho nového. Naše stránka s tipy pro randění s rozvedenými vám pomůže znovu postupně začít randit. Ať už je to díky užitečným tipům a sekci s doporučeními, která vám pomohla s prvními příležitostmi k seznámení, nebo je to díky našemu špičkovému týmu péče o zákazníky, který zodpoví jakékoli vaše otázky, Meetic se zavazuje vám pomoct s novým startem v životě.

Každý potřebuje druhou šanci, a my věříme, že Meetic je ta vaše. Zaregistrujte se zdarma ještě dnes, a začněte si prohlížet profily rozvedených nezadaných ve vašem okolí!

Setkali se na Meeticu. Buďte další na řadě!
Stéphanie et Thierry
Alexandre
Romain
Olivier et Elena
Steven
Greg et Charlotte
Julien
Julia et Thomas
Andréa & Benoît
July et David
Pierre et Delphine
Aurélie et David
Florian et Tiana
Jordan
Max
Claire
Amandine et Mickaël
Sara et Sylvain
Yvonne et Gaëtan
Marina et Eric

Proč použít Meetic?

Meetic má spoustu užitečných funkcí, které vám pomůžou se spojit s někým výjimečným. Pomocí našich chytrých vyhledávacích filtrů můžete vyhledat rozvedené jedince, kteří s vámi sdílejí stejné hlavní životní zásady a úroveň. Tyto klíčové hodnoty jsou základem jakéhokoli úspěšného vztahu. Meetic není navržen tak, abyste přes něj našli pomíjivé románky. Chceme, aby naši uživatelé zažívali láskyplné a smysluplné vztahy. Ať už toužíte po někom, kdo si cení upřímnosti, nebo hledáte někoho, komu záleží na závazcích a spolehlivosti, jsme si jistí, že naše pokročilé vyhledávací filtry vás přiblíží k vaší nové životní lásce.

Naše vyhledávací filtry nehledají pouze uživatele, kteří vyznávají stejné principy jako vy. Můžete pomocí nich hledat rozvedené jedince, kteří mají podobné zájmy a volnočasové aktivity. Pokud toužíte po někom, kdo miluje tenis, nebo chcete někoho, ke komu se přitulíte a podíváte se na film, Meetic vám pomůže najít přesně toho pravého partnera pro vás.

Online seznamka pro podobně smýšlející nezadané! Najděte nezadané s podobnými zájmy Registrujte se zdarma

Užijte si randění s rozvedenými

Věříme, že po rozvodu je potřeba do světa randění trochu popostrčit, ale zároveň se domníváme, že byste nic neměli uspěchat. Je nezbytné nechat si nějaký čas a strávit, čím jste si prošli, a také zvážit, co od svého nového partnera očekáváte, než zase začnete randit. Když si nenecháte čas na zotavenou a na rozmyšlenou, může být při novém randění těžké vědět, co vůbec chcete.